Dlaczego my?

Gwarancja najwyższej jakości
Dlaczego jakość ma takie znaczenie?
Wyróżnia nas znakomita jakość oraz idealne dopasowane wymiary produktów do Państwa urządzeń. Oferujemy części pochodzące od najlepszych producentów, dostarczających podzespoły na linie fabryczne do pierwszego montażu najbardziej renomowanych urządzeń fitness na świecie.
Najnowsza technologia
Dlaczego wymiar płyty jest tak istotny?
O technologii i produkcji nasi dostawcy wiedzą wszystko.  W przypadku płyt do bieżni liczy się każdy detal: długość, szerokość, fazowanie rantów, średnica i rozstaw otworów a przede wszystkim jakość okleiny.
W wielu przypadkach nasze produkty  są lepiej dopracowane i przewyższają jakością części oryginalne stosowane przez producentów sprzętu fitness.
Konkurencyjne ceny
Dlaczego jest taniej niż u dystrybutora sprzętu?
Niezależność pozwala nam na bardzo korzystną ofertę części zamiennych do najpopularniejszych marek urządzeń fitness sprzedawanych na polskim rynku.
Kupując u nas możesz zaoszczędzić nawet do 40% ceny rynkowej. To realna oszczędność kosztów dla Twojego klubu.
Wygodny serwis
Dlaczego nie pobrudzisz sobie rąk?
Dokonując zakupów u nas, wskażemy Ci serwis w Twojej okolicy, który po wcześniejszej konsultacji dokona wymiany elementu zgodnie z technologią naprawy.
Darmowa wysyłka
Dlaczego nie płacisz za kuriera?
W trosce o pełne zadowolenie klientów zamówienia o wartości powyżej 499,00 PLN brutto zwolnione są z opłat za wysyłki. My pokrywamy koszty dostawy.
Pełne bezpieczeństwo dostawy
Dlaczego opakowanie produktu ma znaczenie?
Dbamy o najwyższe standardy bezpieczeństwa realizowanych dostaw. Każdy produkt przed wysyłką jest starannie zapakowany i zabezpieczony przed uszkodzeniem. Gwarantujemy 100% bezpieczeństwa zamówionych towarów.
Szeroka oferta
Dlaczego warto zamawiać w FitnessTechnik?
Każdego dnia dbamy o stały rozwój naszej oferty. Nie musisz odwiedzać kilku sklepów, żeby znaleźć odpowiednią część np. płytę biegową do Twojej bieżni. Dzięki własnemu magazynowi jesteśmy w stanie zadbać o wysoką dostępność oferowanych produktów.
Obsługa klienta
Dlaczego warto spytać o ofertę?
Kładziemy nacisk na najwyższą jakość obsługi i sprawną komunikację z klientem począwszy od pierwszego kontaktu aż po obsługę posprzedażową. Zawsze służymy poradą i wsparciem w doborze właściwego produktu. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z działem obsługi FitnessTechnik.